Říjen 2018

Co mě zaujalo na Designbloku?

29. října 2018 v 17:33 | Hadrářka |  Moje fashion příběhy
Sice jsem škudla, ale ráda se dívám na krásné a precizní věci, takže si trochu protiřečím návštěvu sekáčů a následně cesty na docela velkou pražskou akci Designblok. Protože tam většina věcí teda není žádná koupě za pětikačku, na druhou stranu je to docela dobré místo na načerpání nějaké té inspirace a nápadů od menších českých značek, které ještě neznáte. A i já jsem poznala nějaké nové... A co mě vážně zaujalo?


Na taneční z tržnice? Jak nevypadat lacině a přitom finančně nevykrvácet

19. října 2018 v 21:22 | Hadrářka |  Tipy všeho druhu
Blíží se období dlouhých zimních večerů, což sice nutně letos nemusí znamenat takovou zimu, ale určitě to leckoho vytáhne na nějaké společenské události. Taneční, divadlo, maturák... Příležitostí bude určitě hodně. A na takové události člověk nechce jít s dojmem, že vypadá jako hastroš. Naopak spousta - hlavně dívek - dělá vše proto, aby byly královnou večera za všech okolností. Leckdy se to dost zvrtne, tak si pojďme ještě před nákupy nových šatů říct, jak to zkoulet, aby vás jedny taneční nestály majlant a nevypadaly jste jako na úprku z vietnamské tržnice.


Nová kolekce / říjen 2018

8. října 2018 v 20:21 | Hadrářka |  Úlovky ze sekáče
Všichni pořád vychvalují ty nové kolekce v Textile house, že ve výprodeji už je to všechno vybrakované a la la la... Dobrá tedy, topná sezóna už nám začala, chce to se zachumlat. Nabízí pražské sekáče taky nějaké pořádné stylové a kvalitní kousky, když si troufnete připlatit už první dny po rozbalení dodaných pytlů? Já si netroufnu připlatit nikdy, ale zjistit jsem to musela :D


Sekáč vs youtube: fashion tipy vol. 2

4. října 2018 v 11:02 | Hadrářka |  Tipy všeho druhu
Inspirace a dobrých nápadů není nikdy dost. Na českých youtube kanálech je však občas hledáme dost marně a ne, že by to v zahraničí bylo o moc jiné. Protože mě ale videa ve stylu "čauky, mňauky miláčci, tak jsem tu zase" zkrátka vůbec nebaví, zahrabala jsem se ještě hlouběji. A toto je můj druhý výběr kanálů, které stojí za to odebírat, aniž byste se museli stydět. Pokud vás baví móda, určitě si z nich něco odnesete a nebude to žádný giveaway nýbrž hodnotný kus informace a pár neotřelých tipů. Co to tedy bude tenktokrát?