Březen 2018

Předvelikonoční nadílka 2018

30. března 2018 v 11:48 | Hadrářka |  Úlovky ze sekáče
Dneska už bude možná venku konečně to jaro... možná. A já si zase našla chvilku, abych tento týden stihla v rychlosti oběhnout pár sekáčů a trochu lépe se podívat na to, co nám k tomu zpožděnému jaru přinesly. Obávám se, že natěšené z vás docela zklamu. Protože zrovna terno za babku to teda nebude...


Outfity: Čerstvé jarní tipy

20. března 2018 v 20:55 | Hadrářka |  Úlovky ze sekáče
I když venku pořád mrzne, sekáče už definitivně vyházely ven všechny teplé kabáty a začaly skladnit krátká trička, šaty a lehké bundy. Dobrá těch lehkých bund a trenčkotů je zatím vyloženě pomálu, ale šatů je spousta. Takže se po uplynulé plesové sezóně dají konečně sehnat i společenské šaty za rozumné ceny... Super... A teď něco pozitivnějšího - jestli už vymetáte skříně, něco vám chybí k nošení nebo vám jen chybí nápady "jak nosit", mám pro vás pár tipů. Všechno sekáčové kousky a najdete je stále (snad většinu z nich) na UNIMODA.


Co se mi z ebay vyplatilo? Oblečení

10. března 2018 v 19:55 | Hadrářka |  Tipy všeho druhu
Ebay - jedno z nejšílenějších míst, kde můžete nakupovat. Hned po SAPA a AliExpress... Ebay je jakousi velkou aukční síní, která se rozrostla v ohromný online obchodní dům, pod palcem asijského dovozu. Všechno s nálepkou MADE IN CHINA seženete tady, často za půlku ceny. A není ani tajemstvím, že spoustu těch věcí pak přeprodávají i evropské butiky, fanouškovské obchůdky a další. Nakupovat tam, je ale loterie - ne vždy to vyjde.
A protože v obchodech už straší jarní kolekce a dodání zboží z ebay je většinou otázka i celého měsíce, přináším i já pár jarních tipů. Chcete mít něco originálnějšího? Něco co v "háemku" nekoupíte? Chcete to za půlku ceny? Zkuste jít po prověřených kouscích!

...a pak už jenom vybíráte balíčky ze schránky... (zdroj)