Minitip: fotokniha zadara aneb levný marketing a jedna domu

17. ledna 2018 v 23:45 | Hadrářka |  Tipy všeho druhu
Víte kolik stojí půl minuta reklamy v hlavním vysílacím čase v TV? Několik milionů a není to tajemství. Není tedy divu, že se mnoho menších firem v poslední době začalo uchylovat k řešením, které připadají jejich zákazníkům jako strašně skvělá a výhodná, reálně jde ale o efektivní marketing za minimální náklady. A jedna taková kampaň se právě rozjela. Pokud to zkusíte, dostanete vlastní fotoknihu zdarma, jen to chce napsat recenzi.Firma saal aktuálně nabízí poukázku 900 kč na vlastní fotoknihu - poukázku přitom můžete využít i na zaplacení dopravy. To už je rozohdně mnohem lepší tah než s jakým přišla její konkurenčí firma Bontia před nedávnem. Ta stále nabízí "zdarma" objednání tisku 32 vlastních fotek, které vám pošlou v originální krabičce. Jasně, skvělý... Doprava za 120 korun, kterou ale musíte zaplatit, pokryje přitom reálně nejen cenu doporučené pošty, ale i výrobu fotek. Tu papírovou krabku vám v Číně vyrobí za padesátník... Výhodné? Ani za boha, to už si to můžete vytisknout v DMku.

Saal má tedy lepší tahák. Pošta vás u nich vyjde na 120 korun také, ale přepravu má na starosti DHL a bude poměrně rychlá. Slibují v zásadě dodání do týdne od objednání. Odečteme-li dopravu, zbude vám 780 korun na výrobu fotoknihy. Za to můžete mít 38 stránkovou knihu velikosti 15x21 cm, což teda terno úplně není, ale zadara dobrý. Nutno objednávat v levnějším matném povrchu, který má trochu méně výrazné barvy na pohled, ale zase se na něj dá dobře dívat, když nehází odlesky.
Momentálně je pak akce na knihy velikosti 21x28 cm, takže za 780 můžete mít i tuhle, alep ouze s 36 stránkami. Co mi přijde nejatraktivnější je čtvercový formát 19x19 cm, kde urvete za dané peníze 26 stránek nebo 28 s příplatkem 4 korun, pořád dobrý ne? :D Poslední možnost je objednat si 38 stránkovou knihu 19x21 Větší už si bohužel za ty peníze nedovolíte...


Co pro to musíte udělat? Jednak objednávat přes TUTO stránku, kde je nutná registrace. Vpodstatě se tím zavazujete, že po poslání fotoknihy napíšete někam na váš profil na FB nebo instagramu recenzi o tom, jak se vám líbila. Délku vám nikdo neurčuje stejně jako obsah. Nelíbí? Nelíbí! Ale firmy s těmito projekty vědí, že mají kvalitní produkt, takže spoléhají na úspěch a vy zase pro změnu můžete být docela v klidu. Saal už má ostatně kladných uživatelských recenzí dost. V rámci přihlášky je nutné vyplnit "něco o sobě". Pokud o tu poukázku fakt stojíte, napište to lidově, ale dojemně. Takže dárek pro nemocnou babi, mám milion followerů na instáči = reklama zaručena, jsem profi fotograf a dosud nemám zkušenost, jsem nemocný chudý profi fotograf, ale mám iPhone, takže recenzi vám napíšu... Musí zabrat! :D
Pokud se nechcete matlat s nějakýma recenzema, tak jsem také na webu našla nabídku slevového kuponu v hodnotě 450 pro "první objednávku", který můžete klikat TADY. To docela rozumné řešení, ale určitě ho nevolte, dokud si neuděláte průzkum trhu. Některé firmy nabízí A4 fotoknihy od 300-400 korun i s poštou, tak aby vám pak nevyšla i ta levnější od saalu pořád draze!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama