Leden 2018

Buďte out!

28. ledna 2018 v 9:49 | Hadrářka |  Moje fashion příběhy
Vzpomínáte na dny, kdy vás máti zastavila u dveří s dotazem: "Co to máš na sobě?" Je to evergreen. Móda se mění a rodiče zůstávají a vy už to ani nevnímáte. Co když vám ale vlastní rodič řekne, abyste si něco sundali, protože to už není v módě? Přiznávám se, jsem holka, která nosí "nemódní" věci. A upřímně, ani trochu mě to nemrzí...


Jaký kabát na sebe? Výběr ledna 2018

24. ledna 2018 v 22:49 | Hadrářka |  Úlovky ze sekáče
Lednové výprodeje se pomalu obracejí v prach a v některých obchodech už se dokonce zvolna skladní jarní zboží. Fuj... Upřímně doufám, že začátkem února už nebudou všude kraslice a králíci. Pokud tak chcete sehnat něco pěkného levně, musíte se buď přebírat zbytky, nebo se zase vrátit do sekáčů. A protože jsem tiše vyhlásila leden měsícem nákupu nového kabátu, je načase si ověřit, jak to vypadá s tímto sortimentem právě tam, kde najdete jen zboží z druhé ruky. Tak co? Najde se nějaký opravdu dobrý kousek za babku alespoň v sekáči? Tipy k nákupu jsou tu...


Minitip: fotokniha zadara aneb levný marketing a jedna domu

17. ledna 2018 v 23:45 | Hadrářka |  Tipy všeho druhu
Víte kolik stojí půl minuta reklamy v hlavním vysílacím čase v TV? Několik milionů a není to tajemství. Není tedy divu, že se mnoho menších firem v poslední době začalo uchylovat k řešením, které připadají jejich zákazníkům jako strašně skvělá a výhodná, reálně jde ale o efektivní marketing za minimální náklady. A jedna taková kampaň se právě rozjela. Pokud to zkusíte, dostanete vlastní fotoknihu zdarma, jen to chce napsat recenzi.


Výprodej / leden 2018

17. ledna 2018 v 17:39 | Hadrářka |  Úlovky ze sekáče
Výprodeje tentokrát nejsou doménou jen sekáčů, ale i všech dalších obchodů. Máme totiž po Vánocích, Nový rok taky fuč a obchodníci se zbavují starých kolekcí, které vy budete nosit ještě tak dalších deset let... Naštěstí pro vás, jim je to jedno. Šatník si teď tak můžete vybavit za poměrně slušnou cenu leckde.


Je to [vůl]? Aneb jak vybrat dobrý kabát po hmatu

11. ledna 2018 v 21:00 | Hadrářka |  Tipy všeho druhu
Kabát je synonymem zimního období. Máme o něm lecjaké až idylické představy, které se ale rychle zhroutí, když vkročíme do obchodu. Teplý? Pěkný? Kvalitní? Zcela základní kritéria nesplňuje téměř většina sortimentu. Nebudu vám nic nalhávat. Vydala jsem se tedy do obchoďáků a prošla lednové výprodeje s jediným cílem - zjistit, jak si vybrat dobrý zimní kabát v Čechách. Jde to vůbec, jaké jsou tipy a triky? Vybírejte po hmatu!


Čeho je v sekáčích kvanta a nečekali byste to?

6. ledna 2018 v 21:39 | Hadrářka |  Jak nakupovat v sekáči
Když neznalý vkročí do sekáče, má dojem, že tam nemůže sehnat nic zajímavějšího, než nejlepší kousky ze skříně své babi. My vytrvalí a otrlí především, ale víme, že v sekáčích se dají sehnat i věci, jaké bychom v našich kamenných obchodech hledali jen těžko. Zní to překvapivě - vážně v těch hromadách hadrů je něco speciálního? Světe div se, leccos se tam dá sehnat mnohem lépe, než ve vedlejším obchoďáku! O co jde?