Společenské šaty: co přinesl podzim 2017?

23. listopadu 2017 v 17:19 | Hadrářka |  Úlovky ze sekáče
Nejsou to jen kamenné sekáče, co se dá spolehlivě vymetat. Blížící se plesová sezóna nutí všechny dobré obchodníky naskladnit co nejvíce společenských šatů jen jde. A to neznamená zdaleka jen plesovky! Příležitost teď máte všechny ty z vás, které hledáte šaty na jakoukoli formální událost. Rozhodla jsem se tedy projít - nutno podotknout ve vlastním zájmu :D - nabídku na online obchodech s oblečením z druhé ruky. To nejlepší z AKTUÁLNĚ dostupného vám servíruju přímo pod nos. Takže dámy, líbí se? Pak rozhodně utíkejte nakoupit!Jistě plesovky a zase plesovky. To je to nejpalčivější. Jsou ale i jiné události, na které obvykle nebýváme dvakrát vybaveny. Neblíží se někomu z vašich známých zimní termín státnic? Chystáte se mužem do dobrého divadla? A co takhle nějaká pořádná noční jízda, která se nenese zrovna v duchu vesnická hasičárna? Tohle vše si žádá nejen přiměřeně slušný, ale i kvalitní oděv. Co na to sekáče na netu?

Očekáváte-li, že s velkou slávou vy nebo jiný věčný student šťastně završí svou kariéru na VŠ a půjde si tedy na přelomu nového roku pro diplom, jistě už byste měli pomalu větřit, co na sebe. Protože když to neudělá letos, je docela vysoká šance, že to zvládne v dalším semestru. Potřebovat budete dobré boty na středním nebo nízkém podpatku (klidně i vycházkové, ale elgantní) a ideálně midi šaty s krytými rameny a uměřeným dekoltem. A výběr takových vkusných pouzdrovek je tentokrát jak na Unimodě, tak na Online-sekáči.

Zleva: ŠATY - bílé 650 kč (COMMA by Unimoda, vel. 36), krémové 497 kč (VERO MODA by Unimoda, vel. S), černé 800 kč (SAMSOE by Unimoda, vel. M) stříbrné 260 kč (Marks&Spencer by Online-sekáč, vel. M), šedé 450 kč (ZARA by Unimoda, vel. S) / boty - by Unimoda zleva: Gabor 700 kč, Janet D. 450 kč, Crew 400 kč, Clarks 500 kč

S divadly je to vždycky trochu kříž. Potřebujete ladit s partnerem... tedy vy to potřebujete, všem ostatním je to fuk. Chcete být elegantní, nevypadat tlustá, vypadat bohatá, dobře, hlavně ne lacině... Máte zkrátka hafo požadavků a to jsme teprve u šatů. Doplňky a boty už je další nekonečná story. Dobré sekáče ale dobře obléknou každou postavu přesně podle představ i na takové události. Unimoda se vytáhla a nabízí celou plejádu značkových šatiček i s visačkami a velmi lichotivých střihů a smyslných provedení!

Zleva: černé 660 kč (CHI CHI London, vel. UK 16), zelené 220 kč (vel. 38), červené 440 kč (Dorothy Perkins, vel. 38), černé 420 kč (Dorothy Perkins, vel. 40), modré 180 kč (vel. 34), černé 165 kč (Miss Selfridge, vel. 38) / boty by Unimoda, zleva: Clarks 450 kč, Hobbs London, Clarks 540 kč

Luxusní párty žádá luxusní oděv. Ale to nemusí znamenat, že budete riskovat, že vám kamarád omylem pozvrací šaty za několik tisíc. Malé černé jsou snad nejdostupnější druh šatů a to kdekoli. Ovšem v sekáči je odstanete ještě řádově levněji, než nové a navíc budete poměrně originální, neboť získátek ousek ze starší kolekce, kterou doma jen tak nikdo už nemá. A boty na vysokém podpatku na jedno použití, těmi jsou přecpané i leckteré kamenné second handy... Takže proč utrácet majlant za oblečení, se kterým stejně budete bojovat, protože vám dole poleze nahoru a nahoře dolu? Protože to je tak nějak definice každé párty.

Zleva by Unimoda: šaty - černé se zdobením ramen 224 kč (vel. M), zlaté 90 kč (AMISU, vel. 36), modré 360 kč (TNFC), černé 330 kč (Even&Odd, vel. 36), černé 200 lč (Clockhouse, vel. 38) / boty - lesklé černé 130 kč (vel. 41), sametové modré 216 kč (vel. 40), černé se střapcem 200 kč (vel. 37)

Jak vidíte, zatímco z kamenných prodejen jsem tedy příliš nežasla, online sekáče naskladnili velmi hezké kousky a navíc v některých případech za velmi rozumné ceny. Ačkoli v případě unimody je nutné připočítat ca 100 kč za poštovné, ale nenuťte se tam nakupovat zbytečně moc věcí. Ve výsledku to je spíš ke škodě... Určitě se ale podívejte, jestli vás sekáče tentokrát nevyjdou lépe, než obíhání krámů. Ušetříte alespoň svoje nohy!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama