"Omluvte dočasný discomfort - změny na blogu ztrácí články z titulní stránky blogu :D"

Mikrorecenze: navždy zvěčněni a zadara

11. listopadu 2017 v 20:39 | Hadrářka |  Tipy všeho druhu
Na facebooku se objevila zajímavá kampaň, která nemá za cíl v zásadě nic víc než zviditelnit společnost Canon a její produkty. Především její domácí foto-tiskárny. Jmenuje se "Foto pro babičku" a je to kampaň veskrze zajímavá. Nabízí, že za vás nejen vytiskne, ale i pošle libovolnou fotografii... vaší babičce, nebo komukoli, jehož adresu zadáte. Funguje to? Já mám vyzkoušeno!Jak bychom mohli správně podotknout, není to zrovna způsob jak nějak výrazně ušetřit. Spíš si dobrovolně přiděláte práci. Navíc hrozí, že komukoli v dobré víře pošlete fotku, dostane navíc tunu reklamních letáků. Ale kupodivu se celý podnik ukázal jako docela dobrý.

Jak to funguje? Na web ZDE nahrajete vybranou fotografii - jedno jestli je z mobilu, či zrcadlovky. Velikost souboru může být až 8 MB! Fotografie se tiskne na čtvercový formát (13x13 cm), můžete si ji v nabídce webu oříznout a velikostně upravit podle přání, což je skvělá věc. Fotografii pak zkontrolujete v náhledu. Dál už stačí zadat jen váš email pro potvrzení, adresu, kam bude zaslán výsledek, a vzkaz pro adresáta. Což může být cokoli od dvou písmen po slohovou práci. Odklepnete, příjde potvrzovací mail a pak už jen čekáte.


Výsledek? Měla jsem problémy se zobrazováním náhledu, ale přesto přišla přesně očekávaná navolená fotografie, čili zobrazení finálního náhledu nehraje roli a nemá vliv na to, co jde k tisku. Fotografie byla zadána někdy na začátku kampaně, ale do méně než 14 dní dorazila. Nechala jsem si ji poslat na mou adresu, pro jistotu... Ale v obálce byl pouze jeden papír se stručným dopisem (zcela neškodný vzkaz společnosti) a pod tím rádoby psacím písmem můj vzkaz. Přiložená fotka je v běžné dobré kvalitě.


Co já na to? Je to super věc. Opravdu nijak závratnou částku neušetříte, ale na druhou stranu fotografie vyvolané na čtvercový formát jsou dražší a některé firmy je vůbec nedělají, takže pár korun vážně máte v kapse. Ale co je hlavní plus není samozřejmě to ušetření, ale možnost opravdu potěšit tu vaši babičku, která vás už několik let neviděla a vystavuje si fotky vnoučat na poličku. Přitom nemusíte kupovat obálku, nemusíte do DMka tisknout fotku, nemusíte stát ani frontu na poště! ... Je to reklamní kampaň, ale je citlivá a já ji oceňuju. Takže to určitě zkuste, zvlášť pokud chcete mít památku na cokoli, ale jste líní vyvolávat fotky :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 11. listopadu 2017 v 21:51 | Reagovat

Nenapadlo by mě že se nabízí i tahle služba, zajímavé :)

2 padesatka padesatka | E-mail | Web | 11. listopadu 2017 v 22:39 | Reagovat

Dobrý tip...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama