Listopad 2017

Outfity: květinové i v zimě

26. listopadu 2017 v 22:29 | Hadrářka |  Úlovky ze sekáče
Zima může být sice velmi hezké období na pohled... ale to jenom když sněží a vy jste zalezlí doma v teple. Jinak je to doba, kdy vám nestačí ani tři svetry, pořád vypadáte jak velká vlněná koule a při každém vystoupení z MHD zažijete tepelný šok. Tím spíš je občas dobré zavzpomínat na dny, kdy jste brousily ulice v sandálkách. Stejně jako si tedy náš soused pouští v létě "Pásli ovce valaši", já tentokrát vrátím trochu dojmů z jara, i když venku fučí a prší. Načerpejte inspiraci a odpočiňte si od toho marastu! :)


Společenské šaty: co přinesl podzim 2017?

23. listopadu 2017 v 17:19 | Hadrářka |  Úlovky ze sekáče
Nejsou to jen kamenné sekáče, co se dá spolehlivě vymetat. Blížící se plesová sezóna nutí všechny dobré obchodníky naskladnit co nejvíce společenských šatů jen jde. A to neznamená zdaleka jen plesovky! Příležitost teď máte všechny ty z vás, které hledáte šaty na jakoukoli formální událost. Rozhodla jsem se tedy projít - nutno podotknout ve vlastním zájmu :D - nabídku na online obchodech s oblečením z druhé ruky. To nejlepší z AKTUÁLNĚ dostupného vám servíruju přímo pod nos. Takže dámy, líbí se? Pak rozhodně utíkejte nakoupit!


H+B / Swiss second hand - Ruzyně

21. listopadu 2017 v 22:19 | Hadrářka |  Nákupní recenze
Velké second handy mě vždycky lákají. Je to poklidné vyžití pro každého hadráře. Proto jsem vyzkoušela i velký pražský Swiss second hand společnosti H+B - najdete ho na webu i FB , dokonce má i G+ a Instagram. Většina z toho je ale jen marketingový tah spíš než funkční účet na sociální síti. Pobočky tenhle sekáč nemá, zato má opravdu dost poměrně pozitivních recenzí a slibuje opravdu hodně. Jak to vypadá v reálu?


Mrtvoly v sekáči? aneb etika kožešin z druhé ruky

15. listopadu 2017 v 9:39 | Hadrářka |  Moje fashion příběhy
Pražský Textile house v průjezdu ulice Charvátova (kus od výlezu ze stanice Můstek, trasa B) má v nové kolekci údajně jako jediný u nás dostupné pravé kožešiny. Když jsem vešla, nevěřila jsem vlastním očím! Tři nadité stojany s kabáty z pravé kožešiny a prodavačky je hlídají jak ostříži a nesmíte si je ani zkoušet v kabince, jen před zrcadlem. Jeden kabát pak vyjde zhruba na 3000 a výš a kožešiny jsou různé, nejen norek. No a teď mi řekněte, kdo to proboha bude nosit?


Mikrorecenze: navždy zvěčněni a zadara

11. listopadu 2017 v 20:39 | Hadrářka |  Tipy všeho druhu
Na facebooku se objevila zajímavá kampaň, která nemá za cíl v zásadě nic víc než zviditelnit společnost Canon a její produkty. Především její domácí foto-tiskárny. Jmenuje se "Foto pro babičku" a je to kampaň veskrze zajímavá. Nabízí, že za vás nejen vytiskne, ale i pošle libovolnou fotografii... vaší babičce, nebo komukoli, jehož adresu zadáte. Funguje to? Já mám vyzkoušeno!


Nová kolekce / listopad 2017

10. listopadu 2017 v 20:29 | Hadrářka |  Úlovky ze sekáče
Venku sice ještě nestihlo ani spadnout všechno listí, ale technicky vzato už zima opravdu klepe na dveře. Second handy naskladnily nové zimní kolekce a já jsem se ve volné chvíli šla podívat, jestli to za něco stojí. Přišla s ochlazením nějaká změna sortimentu, vyplatí se vyrazit a co se dá vůbec najít? Uvidíme...