Říjen 2017

Plesovky ze sekáče? I to jde!

25. října 2017 v 18:59 | Hadrářka |  Úlovky ze sekáče
Plesová sezóna sice ještě na dveře vyloženě neklepe, ale jak se začnou krátit dny a tma zalévat ranní ulice, začnou se společenští tvorové stahovat do kulturních stánků. Divadla, koncerty, nebo i lepší párty v klubech. A ženy jak známo narozdíl od mužů nevystačí s jedním kostýmem, neboť by si připadaly příliš okoukané. Je tak třeba jednou za čas obměnit výbavu společenských šatů.
A to je událost obvykle velmi nemilá - šaty jsou drahé, často vám nikde nesedí a vůbec je najít, je detektivní práce. Kombinace těhle tří faktorů je vražedná. Co se tedy zbavit alespoň jednoho? Dobré šaty nemusí stát několik tisíc, aby byly alespoň trochu pěkné. Nevěříte? Pojďte se mnou šmejdit sekáči!


Jak nepropadnout hadrářství

20. října 2017 v 12:39 | Hadrářka |  Jak nakupovat v sekáči
Milujeme pěkné oblečení za pár kaček, chceme ho a taky ho dostaneme! Ale co potom? Leckdo to důvěrně zná a jinému je to naprosto cizí. Tak jako tak je to instinkt, který mají údajně ženy v sobě už odjakživa - instinkt pro výhodné nabídky. A jakmile je někde něco za 10 korun kus a dá se to obléct, je konečná. Dopadne to utracením hromady peněz za obrovitou tašku "rychlé módy". Polovinu z těch věcí pak vezmete jednou na sebe a po pár letech ležení ve skříni skončí v kontejneru. Jak se tomu bránit?


Lidl eshop - vyzkoušeno!

16. října 2017 v 14:29 | Hadrářka |  Nákupní recenze
Je docela těžké si nevšimnout velkých plakátů po celém městě a v každé prodejně - ano, je to tak, obchodní řetězec Lidl se rozhodl otevřít vlastní eshop. Narozdíl od Tesca a jeho nového eshopu ale vsadil na prodej čehokoli jiného než potravin. A vzhledem k tomu, jak rychle některé kousky ze sortimentu oblečení, drogerie a potřeb pro domácnost mizí, byla to podle mě sázka na jistotu. Ale bude to sázka na jistotu i pro vás?


Sekáč jako butik

9. října 2017 v 14:04 | Hadrářka |  Jak nakupovat v sekáči
Ne každý sekáč musí vypadat jako temná díra v zastrčené ulici v ošumnělém domě. Některé mají precizní výlohy, krásný interiér a pečlivě uspořádané stojany s novými ramínky přetákajícími dokonale naškrobeným zbožím. Prostě hotové butiky! Majiteli takovýchto zářných podniků jsou obvykle dámy s vytříbeným vkusem a citem pro dobrou značku, které pořádají nájezdy do hrabárnových velkoobchodů s použitým textilem a posílají to nejlepší dál. Jak vypadá, funguje a kde najít takový sekáč-butik? A vyplatí se zde nakupovat?


Luxusní oblečení ze sekáče - mýtus nebo realita?

5. října 2017 v 21:43 | Hadrářka |  Jak nakupovat v sekáči
Spousta lidí musí po prohlédnutí příspěvků blogerek na téma "nákupy v sekáči" nabýt dojmu, že je to místo, kde seženou pravý kostýmek Chanel za dvacetikorunu během dvou minut. Neříkám, že by se mi to nelíbilo :D Second handy mají opravdu tu výhodu, že značka nehraje roli a cena ja často dána typem zboží, ne jeho původem nebo stavem. Ale je to opravdu tak růžové s tím, že tu najdete top kousky za pár korun? Nebo je to marný boj s opranými hadry bez výsledku? Pokusím se zde shrnout vlastní zkušenosti a snad to zjistíme!